Amitola Studio »

aboutMam na imię Kamila.

Zatrzymuję emocje i piękno chwili. Tej jednej, jedynej… Tworzę warunki, aby uchwycić na zdjęciach prawdziwe emocje. Moje fotografowanie polega na nawiązywaniu relacji z ludźmi, szukaniu światła i kolorów, łączeniu tego w całość. Myślę, że naciskam spust migawki w odpowiednim momencie… Tworzę kolorowe, unikalne obrazy, zapamiętuję dla Was coś ważnego… Co? Uśmiechy Waszych dzieci, Waszą bliskość, emocje dzieciństwa i Waszego rodzicielstwa. To one tworzą potem wspomnienia… Skupiam się na tym, co w życiu najważniejsze, na tym, co doceniamy dopiero po latach.

Jestem mamą 2 córek Helenki i Kalinki. Ich narodziny zmieniły moje życie. Sprawiły, że opuściłam międzynarodowe środowisko biznesowe, a swoje wykształcenie, wiedzę i doświadczenie wykorzystałam do założenia własnej firmy. Fotografia jest moim zawodem, moją pasją, spełnieniem marzeń. Fotografuję zawodowo i z pasją od 2010r. i ciągle nie mogę przestać 🙂

Jestem członkinią ogólnopolskiego stowarzyszenia „Fotografki” oraz „Klubu Fotografów Dziecięcych” skupiających najlepszych fotografów dziecięcych z całej Polski. Jestem laureatką konkursów fotograficznych w Polsce i za granicą, realizowałam indywidualne wystawy. Moim największym osiągnięciem jest jednak stała współpraca z Wami, moimi klientami, nieprzerwanie od wielu lat – to Wasze zaufanie jest dla mnie najważniejsze.

Zapraszam do mojego świata kolorów, światła i emocji.